Vrabotuvanje.com - Соработник во Online Marketing - Германија - Medical Recruiters
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Соработник во Online Marketing

Германија

Рок за пријавување:

  • Medical Recruiters


Имаш организациски талент и си вистински Allrounder? Имаш преглед насекаде и наоѓаш соодветно решение за секоја ситуација? Ние сме мултикултурен тим и особено сме отворени за интернационални кандидати! Во тој случај следното работно место е вистинското за тебе!

Соработник во Online Marketing во MR Medical Recruiters 

Се бара вработен на полно работно време со солидно познавање на германски јазик ( м/ж/d)

Тоа сме ние:

Ние, Medical Recruiters сме посредници на персонал, кои се специјализирани на регрутирање на медицински персонал во странство. Ние сме интернационални и постојано го шириме нашиот спектар. Со твојата поддршка сакаме уште повеќе да го шириме нашето претпријатие и да ја оптимираме нашата структура.
 

Нашиот динамичен тим нуди перфектни можности за напредување и оптимални шанси за развој! Што уште чекаш? Пријави се сега во MR!

Ние се радуваме на твојата пријава со биографија и мотивациско писмо на германски јазик која може да ја испратите на следната адреса - Info@medical-recruiters.de!

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде