Vrabotuvanje.com - Возач на товарно возило - Скопје - Електроелемент
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на товарно возило

Скопје

Рок за пријавување:

  • Електроелемент

ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ ДОО
има потреба од следната работна позиција:
 

ВОЗАЧ НА ТОВАРНО ВОЗИЛО
 

Потребни квалификации:

  • Средно стручно образование;
  • Задолжително поседување возачка дозвола ,,Ц,, категорија;
  • Работно искуство минимум 5 години;
  • Познавање на електро и неелектро материјали ќе се смета за предност;
  • Комуникативност;
  • Способност за тимска работа.
 
Доколку сте заинтересирани испратете го вашето CV со назнака за работното место за кое аплицирате до ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ ДОО Скопје на адреса ул. Перо Наков бр. 25, Скопје или преку полето Брза Апликација најдоцна до 31.08.2020 год.

Напомена:

Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.
Некомплетните и ненавремени апликации како и апликации без назнака нема да се разгледуваат. 
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде