Vrabotuvanje.com - Водоводџии / Монтери за греење - Скопје - ЗЕОС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Водоводџии / Монтери за греење

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЗЕОС ДООЕЛ
  • Адреса: Ул.Желево бр.3/4-7, 1000 Скопје
Zero Energy Solutions е компанија со неколкугодишно искуство на овие простори која обезбедува технологија со врвен квалитет и е специјализирана примарно за производство и дистрибуција на геотермални топлински пумпи.
 
Покрај производство на геотермални пумпи, специјализирана е и за проектирање и изведба на системи за греење, ладење и вентилација како и за редовно одржување и сервисирање на HVAC – системите.
 
Во моментов Zero Energy Solutions 
има потреба од следните работни позиции:
 
ВОДОВОДЏИИ
МОНТЕРИ ЗА ГРЕЕЊЕ
 

Потребни: 2 работници
 

Неопходни компетенции: 

  • Средно образование;
  • Работно искуство - минимум 3 години;
  • Поседување возачка дозвола Б категорија.
 

Сите заинтересирани кандидати своите биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде