Vrabotuvanje.com - Помошник референт на маркетинг - Скопје - ДМ ДРОГЕРИЕ МАРКТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник референт на маркетинг

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДМ ДРОГЕРИЕ МАРКТ ДООЕЛ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде