Vrabotuvanje.com - Возач/Доставувач - Скопје - РИКОМАК КОПИР-СЕРВИС
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач/Доставувач

Скопје

Рок за пријавување:

 • РИКОМАК КОПИР-СЕРВИС

Rikomak Copier Service ги бележи своите скромни почетоци од 1991 година, како единствен снабдувач, увозник, и сервисен центар на Nashua фотокопири во Република Македонија. Со зголемената побарувачка на решенија за печатење и копирање, во комбинација со професионализам и стручност на сервисниот центар, компанијата доживеа раст, a притоа континуирано го одржа нивото на квалитет.

Ја задржавме нашата позиција на пазарот со нагласување на важноста на квалитетот за нашиот бизнис, на исто ниво како и нашите ценети клиенти. Во суштина, ние се стремиме да им обезбедиме производи и услуги кои ги задоволуваат и дури ги надминуваат нивните очекувања. 

Посветени сме на континуирано усовршување и имаме воспоставено систем за управување со квалитет кој обезбедува рамка за мерење и подобрување на нашите перформанси.

возач/доставувач
реон територија на р.македонија

Потребни вештини и способности: 

 • Организациски способности
 • Професионален однос кон работа и клиенти
 • Тимска и самостојна работа
 • Верност, љубезност и комуникативност
 • Лојалност, флексибилност и енергичност

Одговорности и задачи:

 • Навремена дистрибуција на производите
 • Комплетна грижа за возилото кое му е дадено на користење
 • Водење уреден патен налог и грижа за документацијата за возилото и робата која се дистрибуира

 

Потребни квалификации:

 • ​Образование - ССС
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б - категорија - активно возење


 •  

Ние нудиме:

 • Редовна плата + бонуси од сработеното
 • Службен телефон и службено возило
 • Обезбедена обука
 • Работно време од понеделник до петок 08:00 - 16:30ч
   

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил,
пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Повеќе информации на: www.rikomak.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде