Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје, Визбегово - МЕГА-АУТОПАРТС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје, Визбегово

Рок за пријавување:

  • МЕГА-АУТОПАРТС ДООЕЛ

 

Mega Auto Parts има потреба од следната работна позиција:

МАГАЦИОНЕР
Реон: Скопје, Визбегово

 

Работни задачи:

  • Извршување на сите работи поврзани за магацинот и стоките кои се наоѓаат во него;
  • Прием на роба во магацин;
  • Издавање роба од магацин;
  • Организирање, распределување и сместување на стоки во магацин;
  • Одржување на хигиена во магацинот.

Потребни  квалификации:

  • ССС;
  • Одговорно извршување на работните обврски во зададени рокови;
  • Способност  за самостојна и тимска работа.
  • Предност ќе имаат  кандидатите со претходно работно искуство со  WMS систем и и работа со PDA уред.

 

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде