Vrabotuvanje.com - Презентер/ презентерка - Скопје - ЊУ ЕЈЏ КОМПАНИ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Презентер/ презентерка

Скопје

Рок за пријавување:

 

NEW AGE ВРАБОТУВА

ПРЕЗЕНТЕР/ ПРЕЗЕНТЕРКА

Јавен повик до сите млади и амбициозни дечки кои се во потрага по нов предизвик во животот.
Дефинитивно, ова е вистинската шанса како до успешна кариера.

“New Age” Отвара  камп за обука на нови презентери и презентерки.

 

Опис на работна позиција: Организирање и одржување на саеми и фабрички презентации.

Работно време: Од понеделник до петок / 6 часа дневно.

Почетна загарантирана плата: 500 евра + бонуси.

Потребни карактеристики и особини на кандидатите:

  • Лесно се изразува и комуницира
  • Секогаш зрачат со позитивна енергија
  • Упорни и непобедливи
  • Желба за постојано надоградување и учење
  • Одговорни, флексибилни и пристојни

Ако мислиш дека ги поседуваш овие карактеристики, ние од се срце би сакале да те запознаеме.

Вашето CV испратете го на: newageoffice5@gmail.com најкасно до 25.05.2022 година.

За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна: https://newage.com.mk/

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде