Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Охрид - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Охрид

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО,
За потребите на свој клиент објавува оглас за:

ДИСТРИБУТЕР
Реон: Охрид
 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование;
  • Со претходно работно искуство во областа;
  • Поседување возачка дозвола Б - категорија.

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

  • ​Организациски способности;
  • Тимска и самостојна работа;
  • Лојалност, флексибилност и енергичност;
  • Позитивен став.
     

Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат условите, ги покануваме своето резиме (CV) да го испратат преку полето

"Брза Апликација"

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде