Vrabotuvanje.com - Возач/ Дистрибутер - Скопје - ЕВРО СТИЛ ТРЕЈД ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач/ Дистрибутер

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕВРО СТИЛ ТРЕЈД ДОО

ВОЗАЧ/ДИСТРИБУТЕР 

„Евро Стил Трејд Доо“ е дистрибутивна компанија специјализирана за увоз и продажба на широка палета на производи. Компанијата е основана во 2007 и е со  повеќе од 10 години искуство во трговијата во Македонија. 

За потребите на компанијата објавуваме оглас за прием на ВОЗАЧ/ ДИСТРИБУТЕР за достава на стоки на територијата на цела држава.

Потребни квалификации:
 • Минимум завршено средно образование
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б – категорија
 • Место на живеење Скопје
Одговорности и задачи:
 • Одговорен за навремена и точна достава на производите до крајната цел
 • Внимателна испорака на производите
 • Одговорен за протокот на документацијата
 • Уредно чување на возилото, грижа за техничката исправност на возилото
 • Се грижи за хигиенската исправност на возилото
 • Извршува сродни работи по налог на претпоставен раководител
Личен профил:
 • Комуникативност, организираност и одговорност  
 • Динамични лица, насочени кон остварување резултати     
 • Флексибилност за работа на терен
 • Способност за тимска работа
 • Способност за работа со дадени рокови и работа под притисок
 • Позитивен став и брзина во работењето

Доколку сте заинтересирани да станете дел од нашиот тим,
испратете го Вашето CV со назнака ЗА ДИСТРИБУТЕР преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде