Vrabotuvanje.com - Бригадир - Скопје - Textile Solutions
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Textile Solutions
 • Адреса: ул. 161, 1000 Скопје
Textile Solutions објавува оглас за вработување за потребите на друштвото, на следнава работна позиција:
БРИГАДИР

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Неопходно е претходно работно искуство од истата област - бригадирство, минимум 2 год.
 • Завршено средно образование
 • Организација и спроведување на текстилниот процес во зададените рокови
 • Ефикасна организација на работното време и исполнетост
 • Изградена способност за тимска работа

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

 • Прецизност во работата
 • Вредна и одговорна личност
 • Лојалност, флексибилност и енергичност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Подготвеност за работа под притисок и стрес

НИЕ НУДИМЕ:

 • Работа во една смена од 07 до 15 часот 
 • Почетна месечна плата по договор
 • Пријатна и работна атмосфера

 


Сите кандидати кои се заинтересирани, може да испратат CV преку полето
"Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде