Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ЕЦОТИП
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕЦОТИП

Ecotip е модерна приватна општествено одговорна компанија, лидер во неколку дејности во регионот.

Основни дејности се филтрација на воздух и течности, трансмисија и трансмисиони елементи, процесен инжинеринг и дистрибуција на материјали од нерѓосувачки челик и алуминиум, опрема за заштита при работа и трговија со масла и мазива и ги има прифатено сите принципи на современиот бизнис: Квалитет, Сигурност, Експедитивност, Едноставност. Темел на нашата програма е да бидеме Практични, Графички и Аналитички. 

Поради проширување на тимот, објавува ОГЛАС за вработување на:

МАГАЦИОНЕР

Потребни квалификации:

 • Средно образование;
 • Претходно работно искуство како магацински работник;
 • Возачка дозвола Б – категорија (активен возач);
 • Познавање на MS Office пакетот;
 • Основно познавање на Англиски јазик;
 • Дозвола за управување со виљушкар, ќе се смета за предност.

Профил на личност:

 • Способност за работа под притисок;
 • Ефикасност и организираност;
 • Флексибилност;
 • Способност за работа во динамично опкружување;
 • Kомуникативна и динамична личност, способна за превземање на иницијативи;
 • Прецизност, точност и аналитичен пристап во работењето;
 • Одговорна, посветена и мотивирана личност;
 • Лојалност и дискреција.
 
Вашата Професионална Биографија (CV), писмо за мотивација и препораки (доколку поседувате), можете да ги испратите преку полето Брза Апликација, со задолжителна назнака на апликацијата „Магационер“.
 

Напомена:

Само апликантите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат контактирани. 
Апликациите без назнаки нема да бидат контактирани.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде