Vrabotuvanje.com - Професионален возач со лиценца - Скопје - ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Професионален возач со лиценца

Скопје

Рок за пријавување:

 • ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО
 

ВРАБОТУВАЊЕ ОНЛИНЕ ДОО - За потребите на свој клиент,
објавува оглас за вработување на 3 (тројца) извршители
за следната работна позиција:

ПРОФЕСИОНАЛЕН ВОЗАЧ СО ЛИЦЕНЦА
Во траснспортна компанија за меѓународен транспорт

КВАЛИФИКАЦИИ И ВЕШТИНИ:

 • Минимум средно образование;
 • Поседување возачка дозвола Ц категорија;
 • Познавање на англиски јазик (дополнителен интернационален јазик ќе се смета за предност);
 • Способност за работа со динамично темпо и со временски рокови;
 • Амбициозност и посветеност на работата;
 • Работно искуство ќе се смета за предност.

Основни задачи и одговорности:

 • Управување со товарно моторно возило со уредна документација;
 • Навремено, совесно, одговорно и професионално  извршување на работните задачи;
 • Одржување на исправноста и хигиената на возилото;
 • Други задачи доверени од страна на одговорното лице.


Ве покануваме, доколку имате интерес и соодведствувате со погоренаведените критериуми, пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде