Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ

За потребите на Веро супермаркетите во Скопје потребен е:
ВОЗАЧ

 

*Работно време е во две смени, 40 часа неделно.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Минимум ССС
  • Ц категорија задолжително
     

Платата за аплицираната работна позиција ќе се договори за време на интервјуто
Огласот трае до пополнување на работните места

Сите заинтересирани кандидати да достават  кратка биографија на: Веропулос ДООЕЛ бул. Кочо Рацин бр.1, 1000 Скопје, или електронски преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде