Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ИНТЕРФУД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ИНТЕРФУД ДООЕЛ


 

Interfood има потреба од следната работна позиција:

МАГАЦИОНЕР

 

Главни одговорности:

 • Врши квалитативен и квантитативен прием, истовар и складирање на репроматеријали и други производи за потребите на дистрибутивниот процес
 • Секојдневно примопредавање на документација за магацинско работење
 • Одржува ред и хигиена во магацинот
 • Врши подготовка на готов производ за утовар

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Работно искуство во магацинско работење
 • Возачка дозвола Б-категорија (активен возач)

Лични квалификации

 • Одговорна, мотивирана и организирана личност,
 • Тимски играч
 • Способност за работа под притисок
 
Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација, најдоцна до 31.05.2023 год.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде