Vrabotuvanje.com - ПР и Бренд менаџер - Скопје - Финансиско друштво ФЛЕКС КРЕДИТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

ПР и Бренд менаџер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Финансиско друштво ФЛЕКС КРЕДИТ ДОО

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде