Vrabotuvanje.com - Продавач на телекомуникациски услуги - Скопје - Скопје - ТЕЛЕДИРЕКТ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач на телекомуникациски услуги - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТЕЛЕДИРЕКТ ДООЕЛ Скопје
 

Потребна Ви е сигурност со можна заработка повеќе од 50,000 денари.
Договор за вработување на неопределено време и пријавување од првиот ден;

Ние сме ТЕЛЕДИРЕКТ партнер на Mtel во теренска продажба и монтажа на телекомуникациски услуги. Биди засилување во нашиот тим.

За да бидеме уште поуспешни, потребни ни се нови членови на тимот.

 

ПРОДАВАЧ НА ТЕЛЕКОМУНИКАЦИСКИ УСЛУГИ
Реон: Скопје

ОД ВАС СЕ ОЧЕКУВА:

 • Посредување во продажбата на услугите на МТЕЛ на нови и постоечки корисници;
 • Постигнување на поставените продажни цели;
 • Работа на терен што ќе ви овозможи директен контакт со корисниците;
 • Информирање на корисниците за услугите, цените, условите за соработка и тековните промоции;
 • Анализа на потребите и барањата на корисниците со цел да се создаде најдобра понуда;
 • Редовно дневно известување за активностите и резултатите.

МОЖЕТЕ ДА ОЧЕКУВАТЕ ОД НАС:

 • Договор за вработување на неопределено време и пријавување од првиот ден;
 • Можноста да ја постигнете саканата заработка, нема ограничување, само од вас зависи колку ќе заработите;
 • Работа која е динамична и вклучува контакт со луѓе и работа што не ве врзува за канцеларијата;
 • Квалитетна обука со постојана едукација која ќе ви овозможи да станете топ-продавач;
 • Соодветно работно време кое ќе ви овозможи баланс помеѓу приватниот и деловниот живот;

 

Бидете дел од новиот продажен тим на Теледирект!

Испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде