Vrabotuvanje.com - Молер - Скопје - БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • БИГОР КЛИНИНГ ДООЕЛ Скопје


Поради зголемен обем на работа имаме потреба од
Молер

Потребни квалификации:

  • Способност за тимска работа
  • По можност да има работно искуство

Личен профил:

  • Организираност и одговореност
  • Посветеност, лојалност, иницијативност
  • Флексибилност за соработка


Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови, да се јават на:
Контакт тел. 070 208 032

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде