Vrabotuvanje.com - Технолог - Велес - СУПЕР ПЕТКА извоз-увоз ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Велес

Рок за пријавување:

  • СУПЕР ПЕТКА извоз-увоз ДООЕЛ Велес

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде