Vrabotuvanje.com - Одговорен за маркетинг - Велес - ПИ Кристал 1923 а.д.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Одговорен за маркетинг

Велес

Рок за пријавување:

 • ПИ Кристал 1923 а.д.
 • Адреса: Алексо Демниевски 18, 1400 Велес

Прехранбената индустрија „ПИ Кристал 1923 АД Велес“ од Велес веќе 100 години е синоним за квалитет. Нема домаќинство во Македонија во кое нашите производи немаат свое место. Денеска ПИ Кристал 1923 АД Велес е модерен прехранбен капацитет, во кој целокупниот производствен процес се одвива во строго контролирани услови што претставува најдобра гаранција за безбедноста и квалитетот на секој производ кој излегува од нашата фабрика.

 
Во моментов, имаме потреба од вработување на:

 
Одговорен ЗА МАРКЕТИНГ
 


 

Потребни квалификации:

 • ВСС
 • Способност за тимска и самостојна работа
 • Претходно работно искуство на иста или слична работна позиција ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б категорија ќе се смета за предност
 • Познавање на работа со компјутери, познавање од алатки за дигитален маркетинг ќе се смета за предност
 • Висок степен на одговорност, целосна посветеност на работата, комуникативност, тимска работа, професионалност.

Работни задачи:

 • Планира работни активности, врши подготовка за реализација на настани и активности од календарот на активности (маркетинг план)
 • Учествува во реализација на маркетинг планот
 • Врши поддршка во подготовката на стратешки маркетиншки проекти и координација меѓу внатрешните и надворешните соработници при нивната реализација
 • Изготвува предлози за организирање настани од корпоративен план, но и други видови настани
 • Учествува во маркетинг истражувањето преку изработка на инструменти, спроведување на активности и анализа на податоците
 
Сите заинтересирани кандидати, својата Професионална Биографија можат да ја достават преку полето Брза Апликација. 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде