Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
 


За потребите на Џ.С АКТУЕЛ, 
Секторот за човечки ресурси распишува 
ОГЛАС за ВРАБОТУВАЊЕ на 

МАГАЦИОНЕР

Работни задачи и одговорности:

 • Прием на материјали во магацин
 • Издавање на материјали со документација за истата
 • Изработка на попис за материјалите
 • Водење на магацински книги
 • Води книга за активности
 • Превоз на материјали според претходно издаден налог
 • Задолжување и раздолжување на документација која се однесува на материјалите
 • Издава патен налог за предвидените релации на движење на возачите

потребни квалификации и вЕШТИНИ:

 • Познавање на работа со компјутер
 • Средно образование
 • Возачка дозвола Б категорија

Аплицирајте со испраќање на кратка биографија преку полето Брза Апликација

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде