Vrabotuvanje.com - Фактурист - Скопје - Млекара АД Битола
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Млекара АД Битола

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде