Vrabotuvanje.com - Хаусмајстор - Скопје - Кинзор
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Кинзор
 • Адреса: ул.коце металец 86, 1000 Скопје
 • Телефон: 075246625
 • Лице за контакт: Ордан

Кинзор Ордан го проширува својот тим и вработува
на работната позиција:

ХАУСМАЈСТОР

Работно време: 

 • Понеделник до Петок од 08:00 до 16:00 часот;
 • Сабота од 08:30 до 14:30.
 • На определено

  Задолжително: Возачка дозвола

Ние нудиме: 

 • Oбезбедено храна и превоз;
 • Вработување на определено време;
 • Плата - 35.000 денари

Контакти за информации: 075/ 246 625 или 075/ 386 203.
Испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде