Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/ка - Скопје - РИО ДООЕЛ - Хотел Панорамика Дизајн & Спа
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/ка

Скопје

Рок за пријавување:

 • РИО ДООЕЛ - Хотел Панорамика Дизајн & Спа
 • Адреса: Todor Aleksandrov 57, 1000 Skopje
 • Веб страна: http://www.hotel-panoramika.com

Сакаш да работиш во добар и амбициозен тим и да ги надградиш вештините во својата професија?
Hotel Panoramika Design & Spa вработува!

ХИГИЕНИЧАР/КА

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • ССС;
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност;
 • Познавање на англиски јазик;
 • Работа со компјутери.


ОДГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ:

 • Одржување на хигиена во хотелски соби.

​ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

 • Одлични организациски и комуникациски способности;
 • ​Професионален однос кон клиенти;
 • Самоиницијативност и посветеност на работата.
За аплицирање испрати мејл преку полето Брза Апликација!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде