Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - МОТОЦЕНТАР ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • МОТОЦЕНТАР ДОО
 

Реномираната компанија МОТОЦЕНТАР основана 1994 г. која денес брои повеќе од 150 вработени e синоним за квалитет во продажбата и монтажа на пневматици од светски познати брендови.

Со мисија за постојано унапредување на сопственото работење и следење на сите светски трендови во оваа исклучително конкурентна индустрија, со цел континуирано одржување и оправдување на имиџот.

Во потрага сме по вработени на позиција

Магационер
Скопје

Потребни квалификации и предности :

  • Oрганизирана и одговорна личност
  • Позитивна и лесно комуникативна личност со желба за работа

Ние нудиме :

  • Пријатна и позитивна работна средина
  • Можност за огромен и брз напредок
  • Високо вреднување на вашиот труд

Доколку имате желба за работа во пријатна работна средина со одлични работни услови , и неверојатно позитивен тим кој постојано расте , вложува во својот кадар и високо го вреднува вашиот труд.

Аплицирајте веднаш или јавете се на 070/230 947 и очекувајте да бидете повикани на интервју.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде