Vrabotuvanje.com - Садомијач/ка - Скопје - ДЕСТАН ЈУНИОР-Т.П. ЌЕБАПЧИЛНИЦ БИЛГИН ДАВЕР ХАЏИЈА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДЕСТАН ЈУНИОР-Т.П. ЌЕБАПЧИЛНИЦ БИЛГИН ДАВЕР ХАЏИЈА
 

Бидете дел од нашиот тим!

ресторан дестан има потреба од следната работна позиција

САДОМИЈАЧ/КА

 

 
 

Потребни квалификации:

· Завршено средно образование;
· Претходно работно искуство ќе се смета за предност

Личен профил:

· Организирана и одговорна личност;
· Вредни, енергични и педантни;
· Тимска работа и професионален однос кон клиенти;

Нудиме одлични работни услови , испратете го вашето CV преку Брзата Апликација или контактирајте не, на 070603316.ПРИЈАВИ СЕ ПРЕКУ

БРЗАТА АПЛИКАЦИЈА!
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде