Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - Друштво за скенирање, обработка и складирање на документи КОНТЕГО ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за скенирање, обработка и складирање на документи КОНТЕГО ДОО Скопје


Контего ДОО Скопје е архивско-документарен центар кој нуди целосен опсег на услуги за управување со документи како што се: физичко складирање и архивирање, скенирање и дигитализација, е-архивирање, систем за менџирање на документи(ДМС), предавање и испорака, сеф за архивирање и уништување на документарен материјал.

Поради зголемен обем на работа вработуваме:
 

Магационер

ОСНОВНИ КВАЛИФИКАЦИИ НА КАНДИДАТОТ:

  • Со завршена ССС
  • Со или без работно искуство
  • Возачка дозвола Б категорија
  • Тип на вработување: Неопределено

 

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови, своите биографии можат да ги испратат преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде