Vrabotuvanje.com - Оператор во контакт центар - Скопје - Финансиско друштво ФЛЕКС КРЕДИТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во контакт центар

Скопје

Рок за пријавување:

  • Финансиско друштво ФЛЕКС КРЕДИТ ДОО

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде