Vrabotuvanje.com - Call Оператор - Скопје - КЛИКНИ ЈАДИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • КЛИКНИ ЈАДИ ДОО
 • Адреса: ул.Скупи бр.5а/24 Карпош, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.kliknijadi.mk

Кликни Јади, најголемиот сервис за достава на храна во Македонија, поради зголемениот обем на работа има потреба од вработување на Call Оператор. Ако сакаш да работиш во динамична атмосфера, сакаш комуникација и добар си во организација можеш да бидеш дел од нашиот тим!

CALL ОПЕРАТОР

 

 

Опис на работно место:

 • Работа во динамична работна средина,  
 • Комуникација и организација на работа со клиенти, ресторани и доставувачи.

Квалификации:

 • Минимум ССС,
 • Одлични комуникациски и организациски вештини,
 • Позитивност и љубезност,
 • Посветеност, одговорност и трпеливост
 • Способност за тимска работа,
 • Основни познавања за работа на компјутер,

Ние нудиме:

 • Одлични услови и тимска работа во средина со амбициозен и професионален тим,
 • Работа во смени,
 • Атрактивна месечна плата
 • Можност за напредок и развој

Заинтересираните кандидати можат да ги достават апликациите во форма на CV преку Брзата Апликација.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде