Vrabotuvanje.com - Асистент - специјалист за информатичка технологија - Скопје - ДТУ РАМСТОРЕ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент - специјалист за информатичка технологија

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДТУ РАМСТОРЕ ДОО

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде