Vrabotuvanje.com - Хигиеничар - Скопје - Друштво за услуги и комбинирани услужни дејности ГЛОБЕ ВИЛЛИАМС ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за услуги и комбинирани услужни дејности ГЛОБЕ ВИЛЛИАМС ДОО Скопје
  • Адреса: Бел Камен бр. 6, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www,globewilliams.com


Компанија: Глобе Виллиамс ДОО Скопје е интернационална компанија за пружање на услуги во одржување на погони и постројки за големи клиенти од сите индустриски гранки. Нашата основна дејност е да обезбедиме квалитетни услуги за управување со погон и постројки во различни трговски и индустриски објекти на национално и меѓународно ниво.
 

хигиеничар

Локација: Кадино, Скопје

 

Работните задачи се извршуваат во производствени капацитети, административни канцеларии, кантина, соблекувални, тоалети.

Работен распоред: Понеделник – Петок, 10:00 – 18:00 часот (Празници и викенди се слободни)

Главни одговорности задачи

  • обезбедување професионални хигиенски услуги во согласност со стандардите на компанијата;

Главни задачи

  • Чистење на подовите со метење, џогирање и со машина за чистење;
  • Чистење на канцеларискиот мебел и опрема;
  • Чистење и обезбедување на потребните материјали во тоалетите;
  • Собирање на отпад и празнење на корпи за отпадоци;
  • Чистење на прозорци.

Обезбеден е дополнителен надоместок за автобуски превоз, бесплатен топол оброк и униформа за работа.

Доколку сте заинтересирани за позицијата испратет ваша кратка биографија или резиме со ваши контакти (меил, адреса, телефонски број и сл.) преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде