Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ИНОХ МЕТАЛ МАРКЕТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ИНОХ МЕТАЛ МАРКЕТ ДОО

Имаме потреба од

МАГАЦИОНЕР

  • Со или без работно искуство за работа во магацин и за транспорт на материјал до клиенти со камионче.
  • Потребно е да поседува возачка дозвола Б категорија.
  • Вработување на определено време со можност за продолжување на неопределено.


Доколку сте заинтересирани и соодведствувате со опишаниот профил, Ве покануваме Вашата професионална биографија да ја испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде