Vrabotuvanje.com - Машино-монтер - Македонија и Германија - ЕТТ ИНЖЕНЕРИНГ КОРП
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Машино-монтер

Македонија и Германија

Рок за пријавување:

  • ЕТТ ИНЖЕНЕРИНГ КОРП

 

ЕТТ Инженеринг има потреба од:
 

Машино - МОнтер

(Се бараат 4 сервисер и монтажери на лифтови)

 

Потребни квалификации: 

  • ССС или ВСС
  • Работно искуство од најмалку 2 години

Локација: 

Работите ке се изведуваат во Македонија и Германија

Сите заинтересирани да пратат свое CV преку полето Брза Апликација.
Број за контакт: 070 876 970
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде