Vrabotuvanje.com - Маркетинг, ПР и Медиуми - Огласи
Сподели
Tweet
Сподели

Маркетинг, ПР и Медиуми - Огласи

International Conference Organiser (m/f)

NCVM

Skopje

Рок за пријавување:

We are on the lookout for an International Online Marketing Assistant who is passionate about working from our office in Skopje. Our ideal candidate...

International Conference Organiser (m/f)

NCVM

Skopje

Рок за пријавување:

We are on the lookout for a person who will be responsible for organising international conferences. The conferences will be organised regularly and...

МАРКЕТИНГ МЕНАЏЕР (м/ж)

СТОРК ИМПЕКС ДООЕЛ

скопје

Рок за пријавување:

Social Media Marketing (м/ж)

ТРАЈАНОВ БЦЦ ДООЕЛ

Скопје

Рок за пријавување:

Social Media Manager (м/ж)

КРЕАТИВ ХАУС

Скопје

Рок за пријавување:

Маркетинг агент (м/ж)

ТРД Радио Канал 77

Скопје

Рок за пријавување:

Маркетинг Менаџер (м/ж)

ММ Дисоски

Македонија

Рок за пријавување:

Дандарком

ДАНДАРКОМ ДООЕЛ

Скопје

Рок за пријавување:

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде