Vrabotuvanje.com - Сервисер за кафемати - Скопје - Сити Вендинг
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер за кафемати

Скопје

Рок за пријавување:

 • Сити Вендинг

 

Сити Вендинг e компанија основана во 2006 година, овластен оператор на Нестле Адриатик Македонија во каналот на професионални кафемати (кафе за носење и вендинг апарати) на ниво на територија на Р.Македонија.
 
Сити Вендинг има потреба од вработување на едно лице за следната работна позиција:
 
Сервисер за кафемати
 
 
Потребни квалификации:
 • претходно работно искуство 
 • англиски јазик
 • компјутерски вештини
 • возачка Б категорија
 • спремност за работа во поголем тим
 
Одговорности и задачи:
 • Одговорен за монтажа, демонтажа на машините и нивно редовно одржување
 • Одговорен за полнење на машините со потребни суровини и материјали за нивно работење
 • Одговорен за контрола на квалитетот на производите кај клиентите
 
Ние нудиме
 • Работа за најголемиот светски бренд за храна “НЕСТЛЕ”
 • Развој во делот на обуки,тренинзи,семинари и други форми на учење
 • Фиксна плата плус бонус
 
 
Сите заинтересирани кандидати ги покануваме да пратат лична биографија (CV) електронски преку полето Аплицирај.

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде