Vrabotuvanje.com - Одржувач на систем за водовод и канализација - Гевгелија - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Одржувач на систем за водовод и канализација

Гевгелија

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso

КАЗИНО ФЛАМИНГО ГЕВГЕЛИЈА ВРАБОТУВА

Одржувач на систем за водовод и канализација


Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде