Vrabotuvanje.com - Раководител на продажниот центар во Тетово - Тетово - Еуро Табак ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на продажниот центар во Тетово

Тетово

Рок за пријавување:

 • Еуро Табак ДОО

 


Локација: Тетово, Македонија
Договор:  определено време
Оддел: Продажба
Рок за пријавување: до 28.12.2018
Позиција: 1

 
Eуротабак е компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи.

Еуротабак има потреба од Раководител на продажниот центар во Тетово

 

Услови за работа:

 • Редовна месечна плата
 • Полно работно време- 40 часа
 • Работа на определено време
 • Пријатна работна атмосфера
 • Обезбедени услови за работа со сите потребни материјално-технички средства

 

Потребни квалификации:

 • Средно или високо образование;
 • Возачка дозвола, Б категорија;
 • Најмалку 3 години работно искуство во продажба и дистрибуција;
 • Добро познавање на англиски јазик;
 • Искуство во работење со канцелариска опрема;
 • Општо познавање на модерната комуникациска технологија;

 

Работни задачи:

 • Гарантира спроведување на ефикасна продажба и дистрибуција на стоки до купувачите;
 • Ги раководи, планира, организира, насочува и контролира сите деловни, административни, продажни и дистрибутивни активности на продажниот центар на зададената продажна територија;
 • Гарантира реализација на продажните цели и резултати;
 • Спроведува активности за зголемување на продажните резултати и учество во пазарниот сегмент.

 

Како да аплицирате:
Доколку ги поседувате потребните вештини и искуство за да се приклучите на нашиот тим, аплицирајте за оваа позиција на нашата веб страна http://eurotabak.com.mk/kariera/, и ќе бидете исконтактирани од тимот на Човечки Ресурси на  Еуро Табак.

Краен рок за аплицирање: до 28.12.2018

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде