Vrabotuvanje.com - Уредник - Скопје - Арс Ламина
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Арс Ламина

АРС ЛАМИНА

ПУБЛИКАЦИИ​

за потребите на својата компанија

објавува оглас за слободна работна позиција:


​УРЕДНИК (за образовни изданија)

Потребни квалификации:
  • Завршено високо образование од областа на математиката / информатиката и/или природните науки
  • Висока компјутерска писменост (MS Office, интернет пребарувања)
  • Познавање и активно користење на англиски јазик (други јазици се предност)
  • Способност за работа под притисок и со рокови
  • Самоиницијативност, темелност, комуникативност, одговорност, креативност и способност за тимска работа

 

Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате бараните услови, Ве молиме да доставите кратка биографија со фотографија преку полето Брза Апликација, најдоцна до 25.03.2019 година.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде