Vrabotuvanje.com - Merchandising - Штип, Кочани, Виница, Св.Николе - Orbico Group
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Штип, Кочани, Виница, Св.Николе

Рок за пријавување:

  • Orbico Group

 

Орбико е водечки дистрибутер за голем број на квалитетни, глобално познати брендови кои се движат од производи за нега и убавина, прехрамбени и непрехрамбени производи, технички и електрични апарати, лекови, играчки, текстил, цигари, моторни масла и многу други производи. Богатиот и разновиден спектар на брендови и производи бара висок степен на флексибилност, отвореноста на постојани промени, флексибилна организација и инвестирање во развој на луѓето и во брендовите.
 

 

Merchandising
Реон: Штип, Кочани, Виница, Св.Николе

 
 
Потребни квалификации:
  • Кандидатот треба да биде од Штип
  • Работно искуство 1 година во продажба
 
Одговорности и задачи:
  • Унапредување на продажба
  • Планирање и развивање и стратегија за производите
  • Акции, пратење на рокови
  • Подредување на производите според наложените стандарди
  • Трендови за предвидување на потребите за нови и идни производи
  • Одлична услуга со клиенти, одлични комуникациски вештини, организациски способности, тимски дух
  • Професионално однесување, флексибилност и позитивен однос спрема промени
 

​Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат горенаведените критериуми и квалификации
да испратат Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде