Vrabotuvanje.com - Супервизор на персонал за одржување на хигиена - Скопје - Facility Management Services dooel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Супервизор на персонал за одржување на хигиена

Скопје

Рок за пријавување:

 • Facility Management Services dooel

Компанија која се занимава со управување и одржување на објекти има потреба од
Супервизор на тимот за одржување на хигиена

Потребни услови што треба да ги поседува кандидатот:

 • Минимум средно образование,
 • Работно искуство од минимум 3 години
 • Задолжително возачка дозвола Б категорија. 

Обврски:

 • Раководење со тим за одржување на хигиена на објекти,
 • Планирање и координација на активности,
 • Грижа за одржување на опремата во исправна состојба,
 • Одржување на хигиена во работни простории,
 • Водење евиденција на средствата за одржување на хигиената. 

Личен профил:

 • Професионален и позитивен однос,
 • Способност за тимска работа,
 • Способност за работа под притисок,
 • Организираност. 

Неделното работно време изнесува  40 часа, се работи во 2 смени. 

Доколку сте заинтересирани, испратете Ваша кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде