Vrabotuvanje.com - Работници за електрика - Велес - СУПЕР ПЕТКА извоз-увоз ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници за електрика

Велес

Рок за пријавување:

  • СУПЕР ПЕТКА извоз-увоз ДООЕЛ Велес
ДПТУ СУПЕР ПЕТКА ДООЕЛ ВЕЛЕС, има потреба од ангажирање на:
РАБОТНИЦИ ВО ЕЛЕКТРИКА

Потребни квалификации:

  • Основно познавање на електрика и материјали за електрика;
  • Општо познавање на електрични инсталации и кабли;
  • Возачка дозвола Б категорија;
  • Професионален однос кон работата.

Способности, вештини и лични квалитети:

  • Професионален однос кон работата;
  • Одговорна и лојална личност;
  • Самоиницијативност и посветеност.

​Предност ќе имаат работници со искуство.

Сите кандидати кои се заинтересирани, може да испратат CV преку полето
"Брза Апликација".

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде