Vrabotuvanje.com - Градежни работници-монтери - Скопје - ЛСГ БИЛДИНГ СОЛУШНС ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Градежни работници-монтери

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЛСГ БИЛДИНГ СОЛУШНС ДООЕЛ Скопје
  • Адреса: ул.Вељко Влаховиќ бр.1А/1-4, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.lsg-group.eu/

ЛСГ БИЛДИНГСОЛУШНС д.о.о Загреб е компанија лоцирана во Хрватска, дел од бизнис групацијата ЛСГ ГРУП од Австрија која испорачува комплетни решенија од областа на: електротехника, јака и слаба струја, греење, вентилација, климатизација, противпожарни системи, водовод и канализација, безбедносни системи, мерна, управувачка и регулациска техника, технички системи на згради според системот “клуч на рака” , обновливи извори на енергија, дизајн и планирање, управување со работата и одржување, водење и развој на проекти.

Поради зголемен обем на работа има потреба од вработување на : 

Градежни работници-монтери
(водовод, електрика, фриготехника) 


Минимум потребни квалификации:

  • ССП со работно искуство.
  • Пожелно е да поседува возачка дозвола Б категорија

Работни задачи:

  • Изведба на инсталации и монтажа на опрема во деловни, индустриски и станбени објекти во Хрватска како и во странство согласно потребите на фирмата. 

Нудиме: 

  • Полно работно време
  • Динамична и стимулативна средина 
  • Редовни примања во износ од 1.200,00 Евра месечно со платено сместување и превоз


Вашата биографија (CV), диплома или сертификат од завршено школување и обуки со задолжително наведување на работната позиција за која се пријавувате, телефонски контакт и адреса на електронска пошта, можете да ги доставите електронски преку полето Брза Апликација.

Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг на избор и кои ги исполнуваат бараните услови, ќе бидат повикани на разговор.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде