Vrabotuvanje.com - Возач на камион со Ц - категорија - Скопје - ГОИВА ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на камион со Ц - категорија

Скопје

Рок за пријавување:

  • ГОИВА ДОО Скопје

GOIVA BETON - компанија за производство и испорака на готов бетон 
 распишува оглас за вработување на:

ВОЗАЧ НА КАМИОН СО Ц КАТЕГОРИЈА
3 (Три) Извршитела

Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование;
  • Возачка дозвола Ц категорија;
  • ​Претходно искуство како возач на товарно возило.

Способности и вештини:

  • Организирани личности;
  • Одговорни и доверливи;
  • Лојалност и професионалност;
  • Уредност, самоиницијативност, позитивен став.
     

Доколку сте заинтересирани, Ве покануваме да се пријавите со испраќање на Вашата кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Тел. бр. за контакт: 075/367-420; 022700808.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде