Vrabotuvanje.com - Дистрибутер- Скопје - Скопје - МАГРОНИ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дистрибутер- Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАГРОНИ ДОО

МАГРОНИ ДОО - Скопје е една од водечките македонски компании за производство и дистрибуција на природна минерална и природна изворска вода, освежителни безалкохолни и алкохолни пијалаци.
 
Нашиот успешен тим има потреба од извршител за следната работна позиција:
Дистрибутер за реонот Скопје (1 извршител)
 

 
Кандидатот ќе биде одговорен за:
  • Продажба и наплата на реон во Скопје
Барања за позицијата:
  • Средно образование 
  • Возачка дозвола од Б категорија 
  • Постојано живеалиште во горенаведениот реон
  • Одговорност, комуникативност и способност за работа во тим 
  • Возачка дозвола од Ц категорија ќе се смета за предност
  • Работно искуство на слична позиција ќе се смета за предност 
     
Доколку ги исполнувате горенаведените услови и верувате дека сте вистинската личност за наведената работна позиција, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација, најдоцна до 12.04.2021. 
Избраните кандидати ќе бидат контактирани за понатамошно интервју. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде