Vrabotuvanje.com - Доставувачи - Скопје - Друштво за производство, трговија и услуги ОНЕ СТОП ШОП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за производство, трговија и услуги ОНЕ СТОП ШОП ДООЕЛ Скопје

One Stop Shop има потреба од вработување на 10 (десет) Доставувачи со сопствено возило и без сопствено возило

ДОСТАВУВАЧИ

 
Потребни квалификации:
 • ССС/ВСС;
 • Со или без работно искуство; 
 • Возачка дозвола, Б категорија;  
 • Способност за користење на основни компјутерски програми и мобилни апликации;
 • Снаодливост, брзина и способност за исполнување на сложени задачи во краток рок;
 • Сопствено возило (автомобил, мотор, велосипед) / без сопствено возило,
 • Претходно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност.
Личен профил:
 • Подготвеност за тимска работа;
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност;
 • Самоиницијативност и посветеност на работа;
 • Љубезност и педантност, со позитивен став,
 • Професионален однос кон клиентите.
Што нудиме:
 • Редовни месечни примања, плус надоместок по учинок;
 • Работа во две смени-40 часа неделно;
 • Пријатна работна атмосфера,
 • Можност за унапредување.
 
Локација: Комплекс Газела  - општина Гази Баба.

Рок за аплицирање: 19.05.2021 год.

Како да аплицирате: Сите заинтересирани кандидати своите биографии – CV може да ги испратат преку полето Брза Апликација, со назнака за позицијата за која аплицирате.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде