Vrabotuvanje.com - Сервисер на опрема - Скопје - ЕВРО ТИМ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер на опрема

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕВРО ТИМ ДООЕЛ
 • Адреса: Бул.Јане Сандански бр.86/1-20, 1000 Скопје

 
Компанијата има 30 години работни искуство и присутна на македонски медицински пазар со материјали од областа на опрема и потрошни медицински материјали. ЕВРО ТИМ е застапник за повеке светски брендови (getinge, maico instruments, inter strugical uk , medicon Germanija , comen, bionet , ami italy, stericlin, SP medikal Turcija) 

Имаме потреба од

СЕРВИСЕР ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ, ОДРЖУВАЊЕ И СЕРВИСИРАЊЕ НА МЕДИЦИНСКА, СТОМАТОЛОШКА, ФАРМАЦЕВТСКА И ЛАБОРАНТСКА ОПРЕМА

Квалификации:

 

 • Висока стручна спрема машински или елекро факултет ( електроничар) / Средна стручна спрема електротехничар ( автоматичар )
 • Задолжително со работно искуство
 • Солидно познавање на англиски јазик (пишан и говорен)
 • Возачка дозвола Б категорија

Работни обврски:

 

 • Работа на терен на цела територија на Р.Македонија.

Личен профил:

 

 • Способност за работа во тим
 • Висок степен на одговорност, ефективност и ефикасност
 • Желба за едукација и надградба
 • Способност за извршување на работни задачи, врзани со рокови

Доколку имате интерес и ги исполнувате бараните квалификации потребно е да испратите ваше CV преку полето Брза Апликација. Кандидатите кои што немаат соодветно образование, да не аплицираат.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде