Vrabotuvanje.com - Техничар монтер - Скопје - СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар монтер

Скопје

Рок за пријавување:

 • СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД


 

Спорт-Лаиф Трејд ДОО e компанија која работи на пазарот на игри на среќа подолго од 20 години. Деловната политика на компанијата се заснова на современи деловни принципи. Во текот на изминатите години станавме еден од водечките организатори во областа на игри на среќа и спортските обложувалници. Постојано сме во потрага во пронаоѓање на квалитетни кадри. Се грижиме и инвестираме во своите вработени преку тимска соработка и разни обуки за континуиран развој и професионален напредок во кариерата, што претставува наш приоритет.
 
За своите потреби Спорт Лаиф вработува на позиција
 
ТЕХНИЧАР МОНТЕР
 
 
Опис на работното место:
 • Изведување на работни задачи со алат за бушење и кршење
 • Поставување на кабли за ниска струја (HDMI, мрежни интернет кабли)
 • Познавање на работа со рачен и електричен алат и негова употреба
 • Општо познавање на висока и ниска струја 
 • Општо познавање на сува и тврда градба
 • Познавање на работа со кабли и доводи
 • Работниот ангажман опфаќа теренска работа во Скопје и на територијата на државата
 
Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Возачка дозвола – Б категорија
 • Пожелно е претходно работно искуство
 
Доколку сакате да бидете дел од нашиот тим, испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде