Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - Кам маркет
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Кам маркет

КАМ доо е најголем синџир на маркети во Македонија кој ги применува основните принципи на хард дисконт: Висок квалитет и постојано ниски цени. Присутни сме во три земји со повеќе од 100 продавници, а успехот на компанијата го обезбедуваат 1.200 вработени кои посветено и професионално ја извршуваат својата работа. 
 
Со цел проширување на тимот во НОВИОТ ЛОГИСТИЧКИ ЦЕНТАР ВО ИЛИНДЕН, бараме личности кои ќе се придружат на нашиот тим на работна позиција:
 
ВОЗАЧ
 

Потребни квалификации:
 • Средно образование;
 • 2 години работно искуство;
 • Возачка дозвола Ц-категорија.
 
Работни задачи: 
 • Утовар, превоз и истовар на производите по дефинирани релации;
 • Водење грижа за техничката исправност на возилото, негова чистота и редовно одржување;
 • Водење грижа за исправноста на документите за возилото и стоката која се дистрибуира (сообраќајна дозвола, товарни листови, испратници и друга пропратна документација);
 • Водење евиденција при примопредавање на робата со одговорниот од маркетот;
 
Ние нудиме:
 • Основна плата 19.600 денари;  максимален бонуси од 4.900 ден. 
 • Платен секој изработен час, дополнително повисоко платени сабота, недела и празник
 • Регрес 30.000 денари
 • Обезбеден топол оброк,
 • Слободен ден за роденден,
 • Картичка со попуст за вработени,
 • Платено приватно здравствено осигурување за вработени кои работат над 2 години во Кам,
 • Платено колективно осигурување од првиот месец,
 • Ваучер за склучување на брак; пакет производи за Бадник и Велигден
 • Попуст за вработени во нашиот хотел Вилиџ во Охрид
 
Испратете персонална биографија (CV) на следната адреса: КАМ ДОО Персонален оддел ул. 35 бр.39, 1041 Илинден или преку полето Брза Апликација
 
Апликација за работа можете да испратите на нашата меил адреса: personal@kam.com.mk или преку нашата веб страница
www.kam.com.mk 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде