Vrabotuvanje.com - Електричар - Скопје - СПЕКТАРТЕРМО ДОО СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • СПЕКТАРТЕРМО ДОО СКОПЈЕ

www.spektartermo.com.mk

СПЕКТАРТЕРМО ДОО СКОПЈЕ
има потреба од следните работни позиции:

 

Електричар
 

Потребни квалификации:

 • ССС - Електротехничко образование;
 • Претходно работно искуство во областа на електротехника;
 • Познавање на законската регулатива од областа на електротехниката;
 • Поседување на возачка дозвола Б категорија.

Баран профил:

 • Одлични организаторски способности;
 • Решителност, динамичност, ефективност и поставување на приоритети;
 • Подготвеност, одговорност, исполнителност во работата;
 • Способност за работа со различни тимови.

Ние нудиме:

 • Работа во компанија со 20 годишно искуство и одлична работна атмосфера;
 • Градење на успешна кариера со можност за развивање;
 • Можност за надградба на професионален план;
 • Атрактивна и динамична работа.

Потребните документи за аплицирање како мотивационо писмо, CV, овластувања, потврди итн. да се достават до дирекцијата на СПЕКТАРТЕРМО на Ул. Козле бр.165 Општина Карпош или да се испратат електронски преку полето Брза Апликација. Телефон за контакт: 02/3084874
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Електротехника изнесува 22.219 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде