Vrabotuvanje.com - Административен работник - Скопје - ПЕКО ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПЕКО ДОО
 • Адреса: Kеј 13 Ноември 2/7, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.peko.com.mk

ПЕКО ДОО Скопје има потреба од 1 (еден) административен работник  на определно време 3 (три) месеци со можност за продолжување .

Aдминистративен работник

Потребни квалификации:

 • Дипломиран економист
 • Високо познавање на англиски и српски јазик
 • Со или без работно искуство
 • Високо познавање на MS OFFICE

Личен профил:

 • Mотивирана и динамична личност
 • Способност за самостојна и тимска работа
 • Високо аналитички способности
 • Високо изразени вештини за комуникација, самоиницијативност и одговорност според поставените работни задачи

Работни задачи:

 • Водење на архива
 • Подготовка на договори
 • Ажурирање и проверка на база податоци
 • Изработка на материјален прием и слагање на картици


Нудиме:

 • Одлични услови за работа во средина со амбициозен и професионален тим;
 • Континуирана обука и можност за напредување;
 • Можност за остварување на бонус и наградувања;

Работно време:

 • Работното време ќе се организира: Од понеделник до петок од 07:30-15:30 
   
 

Сите заинтересирани кандидати својата Професионална Биографија (CV) може да ја достават по електронски пат преку полето Брза Апликација.

*** Само кандидатите кои ќе бидат избрани во потесен круг ќе бидат контактирани

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде