Vrabotuvanje.com - Оператори на машини во производствен погон за кондиторски производи - Скопје - МАКО-МАРКЕТ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори на машини во производствен погон за кондиторски производи

Скопје

Рок за пријавување:

 • МАКО-МАРКЕТ ДОО
МАКО МАРКЕТ ДОО Скопје  компанија која се стреми да биде претпочитан избор за дистрибутер на принципалите и на клиентите во земјата со модерен и ефикасен дистрибутивен систем, најголема покриеност на продажни места, најбрз пробив на пазарот, извонредна грижа за клиентите и големо портфолио на производи со врвен квалитет за крајните потрошувачи, за потребите на новиот производен погон каде се воведуваат нови технолошки напредни линии за производство на нови производи, има потреба од работници на работна позиција:
 
Работно место: Оператори на машини во производствен погон за кондиторски производи
 
Индустрија: Прехранбена
 

Потребни услови и квалификации:

 • Со или без работно искуство
 • Подготвени за тимска работа
 • Подготвеност да се работи во смени
 • Желба за постојано учење, лично и професионално надоградување

Работни обврски и позиции

 • Работа на нови современи автоматизирани производни линии
 • Исполнување на производни планови, процедури и упатства
 • Работа во смени
 • Работна позиција: Оператор на машина

Што нудиме

 • Работа на нови современи автоматизирани производни линии
 • Работа во современ објект со воспоставени стандарди, систем и правила на работење
 • Двосменско работно време
 • Дополнителни бонуси за исполнување на норми и производни планови
 • Оператор на опрема: почетна плата од 30.000 ден, додатна исплата за празници и  надоместок за исполнување и надминување на производни планови
 • Стабилна работа и редовни примања
 • Редовен годишен одмор
 • Колективно осигурување на вработени од незгода
 • Можност за напредување според систем за валоризација на работа
 • Обуки за лични и професионални вештини во нашата Академија за Лидерство
 
Доколку сакате да бидете дел од успешниот тим на МАКО МАРКЕТ, постојано да го надградувате вашето знаење и сте подготвени да го прифатите предизвикот, испратете ни ја вашата кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација.
 
Само избраните кандидати ќе бидат контактирани.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде